Değerli Müşterimiz;

1. Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.

2. Kargonuzu teslim almadan önce kontrol ediniz, herhangi bir hasar veya eksiklik var ise teslim almayınız ve sistemden iade/değişim talebi açarak iade adresimize geri gönderiniz.

3. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır.

4. İade ve değişim amaçlı bize gönderilen tüm ürünler için sistem üzerinden iade/değişim talebi açmak zorunludur ve talepsiz gönderiler kabul edilmemektedir.

5. İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14 iş günüdür.

6. Büyük gönderim desisine sahip ürünler Aras Kargo ile gönderilmektedir. Aras Kargo ile gönderilen siparişler 7 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

7. Kargo gönderimleri Aras Kargo ile sağlanmaktadır. Aras Kargo gönderimleri 3-4 Aras Kargo gönderimleri 7 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Aras Kargo Cumartesi günü ürün alımı ve teslimat yapmamaktadır.

8. Aras Kargo mobil (Köy ve Kasaba) dağıtım bölgelerine dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilirsiniz.

9. Badepo.com başta olmak üzere diğer pazaryeri sitelerinden yapmış olduğunuz siparişlerde Havale veya Kapıda Ödeme seçeneklerimiz bulunmamaktadır.