Değerli Müşterimiz;

1. Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.

2. Kargonuzu teslim almadan önce kontrol ediniz, herhangi bir hasar veya eksiklik var ise teslim almayınız ve sistemden iade/değişim talebi açarak iade adresimize geri gönderiniz.

3. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır.

4. İade ve değişim amaçlı bize gönderilen tüm ürünler için sistem üzerinden iade/değişim talebi açmak zorunludur ve talepsiz gönderiler kabul edilmemektedir.

5. İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14 iş günüdür.

6. Büyük gönderim desisine sahip ürünler Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi Kargo ile gönderilen siparişler 7 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

7. Hepsiburada sipariş gönderimleri Aras Kargo ile gönderilmektedir.

8. Kargo gönderimleri UPS Kargo ve Yurtiçi Kargo ile sağlanmaktadır. UPS Kargo gönderimleri 3-4 Yurtiçi Kargo gönderimleri 7 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. UPS Kargo Cumartesi günü ürün alımı ve teslimat yapmamaktadır.

9. UPS, Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo mobil (Köy ve Kasaba) dağıtım bölgelerine dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilirsiniz.

10. Badepo.com başta olmak üzere diğer pazaryeri sitelerinden yapmış olduğunuz siparişlerde Havale veya Kapıda Ödeme seçeneklerimiz bulunmamaktadır.

11. Sitemizde yer alan Mağaza Satış Ürünleri fiyat bilgisi amacıyla sitemizde yayınlanmaktadır. Bu ürünlerin satışı ve kargo gönderimi yapılamamaktadır.